Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.
Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.

 • Start
 • »
 • Księga gości

Księga gości

Dodaj wpis


* - pola obowiązkowe

Wszystkie wpisy:

Witam i dziękuję za Dzień Babci i Dziadka, który był przepięknie zorganizowany, to przedstawienie było wspaniałe, a dekoracja stołów i holu? Pierwszy raz w życiu widziałam taki profesjonalizm. Dziękuję Siostrom i Paniom, szczególnie Siostrze Dyrektor Albercie, s.Joannie i s.Vianneyi.
Autor: Babcia Krysia

Dziękuję s.Joannie za wspaniałe prowadzenie grupy i zaangażowanie się w nią. Mój syn często o siostrze opowiada w domu co nowego robiliście, jak się bawiliście. Dziękuję Siostro że jesteś i prowadzisz grupę Pszczółek.
Autor: kasia

Z całego serca dziękuję wszystkim Siostrom i Paniom za IDEALNE przygotowanie wczorajszego przedstawienia i przyjęcia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gra dzieci zachwycała mnie i wzruszała. Dziękuję też za piękne, dopracowane w każdym szczególe stroje i dekoracje, do tego ten pyszny tort i wspaniała atmosfera! Gratulacje!
Autor: babcia Lucyna

Dziękujemy Pani Dorotce i Pani Kasi wych. z gr. Motylków, Pani Joli i s. Joannie wych. z gr. Pszczółek, za wspaniały dzień babci i dziadka 2013r. Dziadkowie jeszcze dzisiaj opowiadają o pięknym przedstawieniu, wspaniałej scenografii(jak zwykle!) i pysznym torcie(zrobionym przez p. Ewę - mamę z gr. Pszczółek:-)który można było zjeść przy przepięknie nakrytym stole i nastrojowych zapalonych świecach.Dziękujemy też p. Marcie za poprowadzenie tańców !Pozdrawiamy i czekamy na następną imprezę:-)
Autor: Aldona i babcia z dziadkiem

Pozdrawiam Panią Ulę ;) Byłem w tym sanatorium w roku 1998 mając 5 lat i moją najlepszą wychowawczynią była Pani Ula. Pozdrawiam serdecznie
Autor: Cezary

Pozdrawiam wszystkie Siostry .bardzo miło wspominam turnusy które Siostry prowadziły te turnusy.Z miła wilko checią odwiedzic was.
Autor: Pawel

Wspaniałe przedszkole dzięki zaangażowaniu m.in. s. Joanny, p. Joli, p. Justyny od angielskiego.Moje dziecko czuje się tam b. dobrze, ma dużo zajęć.
Autor: mama bancek

Pozdrawiam wszystkie siostry. ;)
Autor: weronika

Jestem babcią 3-letniej Hanusi. Doceniam ogromny wysiłek jaki włożyły Siostry i Wychowawczynie w przygotowanie Dnia Babci Dziadka z takimi maluszkami.I przedstawienie i wspólna zabawa i poczęstunek, wszystko wspaniałe w rodzinnej atmosferze. Dziękuję w imieniu naszej Rodziny. Jesteśmy szczęśliwi,że nasza Wnuczka dorasta w takim Przedszkolu.
Babcia Blanka

Autor: babcia Blanka

Dziękujemy za gościnę podczas Dnia Babci i Dziadka!
Autor: Babcia Macia

1 2 3 4 następna
 • Przedszkole Niepubliczne Sióstr Elżbietanek Nr 2.
  ul. Kołłątaja 13, 05-400 Otwock
  tel.: 22 779 22 35
  przedszkole@elzbietanki-otwock.pl

 • ORGAN PROWADZĄCY:
  Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety-Prowincja Warszawska ul. Rycerska 2, 00-254 Warszawa
  tel. +48 22 831-18-43

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »