Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.
Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.

Przedszkole

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Elżbietanek w Otwocku powstało w 2003 roku. Od tego czasu stale wprowadzane są modernizacje i nowe rozwiązania organizacyjne, mające na celu stworzenie miejsca bezpiecznego i przyjaznego dla rozwoju dziecka.

Przedszkole mieści się w przestronnym, parterowym budynku, otoczonym terenem idealnym do spacerów i obserwacji przyrody. Ponadto posiadamy duży plac zabaw, wyposażony w nowoczesny sprzęt, posiadający certyfikat bezpieczeństwa.

W naszym przedszkolu mieści się duża sala gimnastyczna – miejsce zajęć ruchowych, muzyczno- rytmicznych, tanecznych. Podczas licznych uroczystości, zamienia się ona w salę widowiskową, gdzie odbywają się przedstawienia w wykonaniu naszych przedszkolaków.

Centrum przedszkola stanowi hol, idealna „scena" spektakli wystawianych przez zaproszonych aktorów.

Przedszkole dysponuje połączonymi wspólnym korytarzem czterema domkami, których gospodarzami są dzieci z tych samych grup wiekowych :2,5-, 3-, 4-, 5- i 6-latki. W każdym domku, oprócz sal do pracy i zabawy, jest duża wspólna bawialnia oraz łazienka. Posiadamy przestronną jadalnię, w której podczas posiłków spotykają się dzieci ze wszystkich grup, co sprzyja integracji przedszkolaków.

Wszystkie pomieszczenia są kolorowo, estetycznie i funkcjonalnie wyposażone, tak by przebywanie w nich było dla dziecka przyjemne i bezpieczne.

 • Przedszkole Niepubliczne Sióstr Elżbietanek Nr 2.
  ul. Kołłątaja 13, 05-400 Otwock
  tel.: 22 779 22 35
  przedszkole@elzbietanki-otwock.pl

 • ORGAN PROWADZĄCY:
  Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety-Prowincja Warszawska ul. Rycerska 2, 00-254 Warszawa
  tel. +48 22 831-18-43

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »