Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.
Aby zobaczyć animację musisz mieć włączoną obsługę Javascript w przeglądarce.

 • Start
 • »
 • Współpraca z rodzicami

Współpraca z rodzicami

W trosce o pełny, harmonijny rozwój każdego dziecka przywiązujemy dużą wagę do współpracy z Rodzicami. Poprzez wspólne działanie pragniemy usprawnić pracę dydaktyczną i ujednolicić oddziaływania wychowawcze podejmowane w środowisku rodzinnym i przedszkolnym.

Jesteśmy otwarci na indywidualne kontakty z Rodzicami. Podczas takich rozmów przekazywane są wzajemnie informacje na temat postępów dziecka, jego uzdolnień i zainteresowań, samopoczucia, a także ewentualnych kłopotów wychowawczych. W przypadku zaistnienia trudnych sytuacji staramy się wspólnie z Rodzicami znaleźć rozwiązanie problemu i zaoferować fachową pomoc. Prowadzone są także zebrania grupowe dotyczące spraw organizacyjnych przedszkola, będące okazją do wyjaśnienia wątpliwości i wymiany opinii na różne tematy.

Warunkiem dobrej współpracy jest zbudowanie pozytywnych relacji i więzi, dlatego w naszym przedszkolu odbywają się liczne spotkania i uroczystości okolicznościowe. Prowadzimy spotkania adaptacyjne dla dzieci 3 letnich i ich Rodziców, przygotowujemy ogniska i zawody sportowe z okazji Dnia Ziemi. Wspólnie organizujemy Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, Dzień Dziecka.

Zapraszamy także do czynnego uczestniczenia we Mszach Świętych. Szczególnym wydarzeniem jest Uroczystość Pożegnania 5-latków, na której prezentowane jest przedstawienie w wykonaniu Rodziców. Jesteśmy przekonani, że ścisła współpraca ze środowiskiem rodzinnym dzieci pozwoli nam prawidłowo wspierać rozwój naszych wychowanków.

 • Przedszkole Niepubliczne Sióstr Elżbietanek Nr 2.
  ul. Kołłątaja 13, 05-400 Otwock
  tel.: 22 779 22 35
  przedszkole@elzbietanki-otwock.pl

 • ORGAN PROWADZĄCY:
  Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety-Prowincja Warszawska ul. Rycerska 2, 00-254 Warszawa
  tel. +48 22 831-18-43

Ważne! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją. Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »